Dajen-wear.com / Výroba ručně malovaných triček


Dajen-wear.com / Úvodní strana

Jsme malinká firma, která se zabývá výrobou ručně malovaného oblečení, zejména triček. Vzhledem k způsobu výroby, jedině od nás můžete dostat tričko s motivem v množství už od jednoho kusu. Motiv si můžete vybrat buď na našich stránkách, nebo si přinést vlastní. Kromě klasické kresby se zabýváme i batikou a kombinací uvedených technik. Nesetkáte se u nás se sitotiskem, ani nažehlovacími fóliem.

Pár slov k naší historii. Asi tak deset let zpátky se jeden z nás rozhodl nakreslit si na tričko svůj vlastní motiv. Mezi známými se setkal s velice kladnými reakcemi. Postupně si pár známých za různé úplatky nechalo udělat trička podle svých představ a další objednávky se začaly hrnout. Průběžně se vyvíjel způsob ztvárnění a začalo se kombinovat více technik. Současný stav můžete posoudit na našich stránkách a nezapomeňte si něco i objednat :-)

Používáme kvalitní trička například od firem X-Fer nebo Barracuda. U našich kreseb garantujeme barevnou stálost i odolnost vůči praní. Náš výrobek můžete nepoškozený do čtrnácti dnů vrátit bez udání důvodu a budou Vám vráceny peníze. Více informací a ukázek naleznete v dalších sekcích tohoto webu. Děkujeme za návštěvu a přejeme Vám hezké léto 2006. (nejlépe v tričku od nás :o)